MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 11445516
nr 1144 5516
Sekretär
sengustaviansk stil, mahogny. längd: 85 cm, djup: 45 cm, höjd: 100 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.200 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 november 2017
kl 19:32:06
100 kr
250 kr
350 kr